نصب سانترال در کرج

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش تعداد استارت آپ ها ، کاخانجات و فروشگاه های اینترنتی اغلب مبادلات و خرید و فروش ها از طریق خطوط تلفن انجام می شود ، یکی از تکنولوژی هایی که کار را با تلفن آسان می کند سانترال است که به بهره وری و استفاده از زمان و مدیریت بهتر و افزایش راندمان مجموعه شما کمک می کند و می توان گفت که عدم وجود سانترال در یک مجموعه عملا کار را کند و زمان را اتلاف خواهد کرد ، سِپیدار شبکه رایان در حوضه استان البرز و کرج  خدمات نصب سانترال را به مشتریان عزیز ارائه می نماییم .

 

سانترال و کاربرد های آن

برای مثال اگر سانترال در یک کارخانه وجود نداشته باشد و یک سرپرست نیاز داشته باشد تا با مسئول مالی یا انبار ارتباط برقرار کند باید از تولید تا دفتر انبار یا حسابداری رفت و آمد داشته باشد و این یعنی کاهش بهره وری و راندمان و اتلاف وقت ، علاوه بر این مواد یک دستگاه سانترال پاناسونیک خدمات و امکانات فراوانی را در اختیار شما قرار می دهد که به راحتی می توان این امکانات و خدمات در در اختیار یک داخلی قرار داد و از داخلی دیگر سلب نمود و این ها همه مطابق با نیاز شما قابل کنترل خواهد بود.

کاربرد اصلی مراکز تلفن به صورت عمده در مدیریت خطوط تلفن می باشد اما تنها کاربرد آنها نیست. 

لیستی از امکانات سانترال ها

 1. امکان ارتباط داخلی (اعضای مجموعه باهم) بدون هزینه و پر سرعت
 2. کنترل ، نظارت و مدیریت خطوط داخلی و شهری
 3. منشی تلفنی (سیستم دیزا یا گویا)
 4. ارتباط گرفتن با داخلی موردنظر توسط مشتریان با اپراتورها
 5. کم شدن هزینه خطوط مخابرات به علت قابل مدیریت و کانفیگ شدن خط های مخابراتی یا شهری
 6. قابلیت انتظار چندین نفر پشت هرخط که در خطوط شهری این امکان وجود ندارد (خط شهری اشغال می شود.)
 7. امکان ضبط کلیه تماس ها
 8. خروجی گرفتن از کلیه مکالمات و اطلاعات آنها از قبیل (تماس خروجی / دریافتی ، شماره مبدا و مقصد ، تعداد تماس ، زمان تماس ، تاریخ تماس و…)

 

خدمات نصب سانترال سپیدار شبکه رایان در کرج

یکی از خدماتی که سپیدار شبکه رایان به مشتریان خود ارائه می دهد خدمات نصب ، فروش ، عیب یابی خطوط تلفن و سانترال است ، این خدمات برای تمام مدل های کم ظرفیت و پر ظرفیت سانترال های پاناسونیک ارائه می گردد ، حوضه خدماتی ما در استان البرز می باشد.

چرا باید از مراکز تلفن یا سانترال استفاده کنیم؟

اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید یا یک کارخانه و حتی یک دفتر کاری تفاوتی ایجاد نمی کند به هرحال شما نیاز دارید تا با مشتریان خود ارتباط داشته باشید و این موضوع کاملا بدیهی است و برای عناوین شغلی تفاوتی ایجاد نمی کند و تنها در تعداد خطوط شهری یا داخلی شما متفاوت خواهد بود که این موضوع به انتخاب نوع سانترال و ظرفیت آن مربوط می شود .

یک مجموعه بدون سانترال را تصور کنید ، تمام کارکنان همانطور که توضیح دادیم یکی از موارد استفاده از سانترال کاهش هزینه ها و رفت و آمد است ، حال اگر بخواهید برای هر یک از کارکنان یک خط شهری تعبیه کنید (که کار کاملا غیر منطقی و غیر اصولی است!) با افزایش هزینه های مخابرات روبرو خواهید شد و هیچگونه مدیریت و دسترسی به اطلاعات مکالمات نخواهید داشت اما در سانترال این اعمال کاملا کنترل شده خواهد بود که ما در نصب سانترال های خود در کرج این موارد را طبق خواسته کارفرما انجام می دهیم.

در واقع سانترال به شما کمک می کند ، بستری مناسب برای مدیریت هرچه بهتر ارتباط خود با مشتریان تان فراهم می کند ، یک شرکت موفق ارتباط پایدار و مستمر با مشتریان خود دارد که این هم یکی از دیگر مواردی است که در آن باید از سانترال بهره ببرید .

نصب و کانفیگ سانترال در شهرک های صنعتی کرج و البرز

شهرک های صنعتی ای که ما در سپیدار شبکه رایان به آنها ارائه خدمات می کنیم عبارت اند از :

 • شهرک صنعتی اشتهارد
 • شهرک صنعتی صفادشت
 • شهرک صنعتی پیام ماهدشت
 • شهرک صنعتی هشتگرد
 • شهرک صنعتی کوثر

البته خدمات ما محدود به این شهرک های صنعتی نمی شود و ما خدمات خود را در تمام کرج و حومه آن ارائه می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *