نصب سانترال در ماهدشت

نصب و فروش انواع سانترال پاناسونیک ، برنامه ریزی ، عیب یابی ، کانفیگ در شهر ماهدشت کرج و شهرک صنعتی پیام ماهدشت ، ارائه خدمات ای تی در منطقه ماهدشت . راه اندازی خط داخلی و مرکز تلفن پاناسونیک  ، امکان ضبط مکالمه ، نصب دیزا (تلفن گویا ، منشی گویا …) با پیکربندی‌های مختلف تعیین دسترسی داخلی‌ها به خطوط شهری گروه بندی ، تعیین حالت روز ، ناهار و شب و تمام تنظیمات مربوط به تلفن‌های سانترال

انجام کلیه خدمات مربوط به تلفن‌های سانترال

پشتیبانی و خدمات پس از فروش مادام العمر

ارائه خدمات سانترال در ماهدشت شهرک صنعتی پیام

وجود منطقه‌ی صنعتی پیام در ماهدشت که از مناطق مستعد سرمایه‌گذاری شهرستان کرج است . ما خدمات نصب و فروش سانترال ، دوربین مداربسته ، شبکه و … خود را به این شهرک صنعتی در خیایان سرداران ماهدشت و شرکت‌ها و کارگاه‌های ارائه می‌کنیم. این منطقه صنعتی از نظر موقعیت جغرافیایی از موقعیت مطلوبی برخوردار است زیرا از یک طرف بر سر راه ترانزیت تهران، کرج و اشتهارد واقع شده‌است و دارای یک موقعیت استراتژیک می‌باشد و مهم‌تر از آن محور‌ها و جاده‌ها در ادامه مسیر خود به استان‌های قزوین، همدان، کرمانشاه و کردستان وصل می‌شود و از طرف دیگر محوری که از طریق شهریار به استان مرکزی متصل می‌شود، از مجاورت این شهر می‌گذرد. این شهر در مجاورت فرودگاه پیام و منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی پیام واقع شده است ، که تمام این موارد گویای مطلوب بودن منطقه برای سرمایه گذاری و احداث کارگاه تولیدی است.

درباره سانترال

دستگاه سانترال یک مرکز مخابراتی بسیار پیشرفته است که امکان استفاده از خطوط شهری را با پشتیبانی خود برای کاربران به وسیله تلفن فراهم ساخته که اغلب در مکان های تجاری و ادرای به دلیل قابلیت اتصال چند خط مورد استفاده قرار گرفت,در واقع استفاده از سانترال باعث می شود که شما یک شبکه خصوصی و محلی را برای مجموعه خود  فراهم سازید که علاوه بر اینکه شما

می توانید بدون پرداخت هزینه با هم  به راحتی ارتباط برقرار کنند, می توانید همچنین به اشتراک گذاری اطلاعات بپردازید.

امکانات تلفن سانترال

در يک سيستم سانترال تلفن تعدادي خط تلفن در پورت ورودي قرار مي گيرند و با يک نسبت منطقي به پورت هاي خروجي تبديل مي‌شوند اين خود اهميت استفاده از چنين سيستمي را اشکار مي‌سازد. هر کاربري که با اين سيستم تماس مي‌گيرد بايد به محض اشغال شدن خط يا شنيدن پيغام شماره داخلي خود را وارد کند و یا با تماس با اپراتور تقاضای وصل شده به بخش مورد نیاز را داشته باشد.

ارائه خدمات سانترال در ماهدشت ، خدایارخان

ماهدشت با نام قدیمی مردآباد یا شاهدشت شهری است که در جنوب‌غربی استان البرز واقع شده است اما جزء شهرستان کرج می‌باشد. تیم سپیدار شبکه به ارائه خدمات نصب سانترال در ماهدشت ، خدایارخان و به صورتی کلی در استان البرز می‌پردازد به‌خاطر آب و هوای خوب از گذشته مورد توجه خاندان پهلوی بود که زمین‌ها و باغ‌های خدایارخان که امروزه به منطقه و شهرک ویلایی تبدیل شده است نشان از همین موضوع است که همین موضوعات هم مورد توجه شاه بوده و یکی از تفرجگاه‌های استان برای این خاندان بوده است که در حال حاضر با ۲۷٬۰۰۰ هکتار زمین کشاورزی یکی از قطب‌های کشاورزی استان می‌باشد که از دلایل رواج ویلاسازی در این منطقه است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *